ID e ofertes C2369
Oferta ka 828 shikime
€6,350
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Caddy ,
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

VOLKSWAGEN CADDY 1.9 TDI LIFE, VITI 2005 E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA ,ME 230.000 KM ORIGJINALE TE CERTIFIKUARA ME LIBER SHERBIMESH NGA VOLKSWAGEN NE GJERMANI,ME KONDICIONER ,NGROHJE SEDILJESH , 2 CELSA ME PULT, 5 DYER ,ABS,SRS , XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL , E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE , NE GJENDJE PERFEKTE TEKNIKE DHE VIZUALE !! CEL : 069 783 7777

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin