ID e ofertes C125770
Oferta ka 99 shikime
€4,800 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Caddy , Veturë
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
1900 cm³
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E gjelbër
Nr dyerve:
4
Kilometrazhi:
96 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

shes volkswagen caddy te 2007 me 96.000km blere tek volkswagen ne tr me 0km perdorur vetem nga 1 person. Makina eshte perdorur vetem per brenda qytetit. Ka dokumentacion te rregull me taksa dhe siguracion te paguar per 1 vit. cmimi eshte i diskuteshem per tel qe jane te interesuar. faliminderit

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin