ID e ofertes C92736
Oferta ka 4818 shikime
€5,999
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Caddy ,
Prodhimi:
2006
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
160 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

VW CADDY LIFE HIGHLINE-EXECUTIVE 1.9 TDI -VITI PRODHIMIT 10/2005 modeli 2006 -164000 KM ORIGJINALE ME LIBER - KAMBIO MANUALE -5 VENDE -4 PORTA -EURO 4 -DOPIO BALESTER -NgjyrëBLU PERLE - RADIO CD CHANGER -AZHORNIMI TE DHENEVA NGA SATELITI- -Klima KONDICIONER ME 4 ZONA, - FTOHES FIGROFERIK -CRUISE CONTROL -HIGLINE - TELEFON VW -TAPICERI CADDY LIFE + SPORTLINE +LEVIZJE ME BUTONA -PASQYRAT ME PALOSJE + NGROHJE + KOMANDIM ELEKTRIK -XHAMA ELEKTRIKE( Para dhe Mbrapa elektrikë), -XHAMA TE ZI ORIGJINALE TE VW -PILOT AUTOMATIK + LIMITATOR SHPEJTESIE -12 x Airbag(SRS), ABS, BAS, ESP -Timon hidraulik + ULJE-NGRITJE SIPAS DESHIRES -FENERE TE PERSONALIZUAR ME LUPA + ULJE -NGRITJE FENERESH SIPAS TERRENIT +LARJE AUTOMATIK+ FREXHO - CELES ME KOMANDIM NGA LARG -SENSORE SHIU + SENSORE DRITE -GANXHO MBRAPA -NJE PERDORUES I VETEM - Disqe alumini 15 inches te Markes ``VW ``HIGHLINE -GOMA TE REJA 90% MICHELIN - -Sediljet e pasme të palosshme dhe te LEVIZSHME PARA-MBRAPA -GOME REZERVE E PAPERDORUR+ Kriko mekanik+ Çelës gome(Xhirogome),,` - Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë te ulet, -Dogane e Paguar- E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA NR 00355692029005

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

makinatreg
Tel: 0692029005
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin