ID e ofertes C71102
Oferta ka 857 shikime
€7,700
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Caddy , Veturë
Prodhimi:
2009
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E kuqe
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
180 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet makina VW Caddy, viti 10.2009, me nafte, 1.9 TDI, me 4 dyer, me 5 vende, me klima dixhitale, me cd MP3 dhe navi origjinal te VW, xhama elektrike, pasqyra elekrike me ngrohje, drita automatike, drita mjergulle, mbrojtese dielli tek xhamat. Makina eshte ne gjendje shume te mire, e sapoardhur nga gjermania, me dogane te paguar. Me liber servisi si dhe e perdorur vetem nga nje dore familiare ne Gjermani. E sapoardhur dhe gati per targa. Makina eshte shume e paster dhe ne gjendje shume te mire nga te gjitha drejtimet. Nuk ka nevoje per asnje sherbim. Per me teper shikoni fotot. Cmimi 7700 Euro Tel 0689030544 ose 0683870077

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin