ID e ofertes C68454
Oferta ka 681 shikime
€6,700
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Caddy , Veturë
Prodhimi:
2006
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Gri
Kilometrazhi:
190 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet makina VW Caddy, viti 12.2005 (2006), me nafte, 1.9 TDI, me 4 dyer, me 6+1 vende, me klima dixhitale, me cd MP3 dhe navi origjinal te VW, xhama elektrike, pasqyra elekrike me ngrohje, drita mjergulle. Makina eshte ne gjendje shume te mire, e sapoardhur nga gjermania, me dogane te paguar. Me liber servisi si dhe e perdorur vetem ne Gjermani. E ardhur ne dt 20.01.2016. Makina eshte shume e paster dhe ne gjendje shume te mire nga te gjitha drejtimet. Nuk ka nevoje per asnje sherbim. Per me teper shikoni fotot. Cmimi 6700 Euro. Tel 0689030544 ose 0683870077

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin