ID e ofertes C59366
Oferta ka 978 shikime
€7,800
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Caddy , Veturë
Prodhimi:
2009
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E kuqe
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
180 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet makina VW Caddy, viti 2009, me nafte, 1.9 TDI, me 4 dyer, me 5 vende, me klima dixhitale, me cd MP3 dhe navi origjinal te VW, xhama elektrike, pasqyra elekrike me ngrohje, drita automatike, drita mjergulle, mbrojtese dielli tek xhamat. Makina eshte ne gjendje shume te mire, e sapoardhur nga gjermania, me dogane te paguar. Me liber servisi si dhe e perdorur vetem nga nje dore familiare ne Gjermani. E ardhur ne dt 26.12.2015. Makina eshte shume e paster dhe ne gjendje shume te mire nga te gjitha drejtimet. Nuk ka nevoje per asnje sherbim. Per me teper shikoni fotot. Cmimi 7800 Euro. Tel 0689030544 ose 0683870077

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin