ID e ofertes C1016
Oferta ka 1252 shikime
€2,900
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Beetle ,
Prodhimi:
2000
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
1900 cm³
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E zezë
Nr dyerve:
3
Kilometrazhi:
167 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Konsumi i karburantit (i kombinuar): 5.0 l/100 km. Konsumii i karburantit (urban): 6.0 l/100 km. Konsumi i karburantit (jashtë-urban): 4.5 l/100 km. Nr. Dyerve: 3 Ngjyra: E zezë Servisi i fundit i kryer: Vaj+Filtra, Kit rrip motorri, Pompë uj. Disqe origjinale VW, fenerë model viti 2003. Automjeti shitet për arsye mospërdorimi. E disponueshme për cdo lloj prove apo kontrrolli tek mekaniku juaj i besuar. Cmimi me dokumenta dhe siguracion të paguara deri në korrik 2015. Cel. : +355 69 60 97 686

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

+355 4 5800025
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore