ID e ofertes C10475
Oferta ka 825 shikime
€3,200
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Beetle , Veturë
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
2000 cm³
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
103 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Viti Prodhimit 2002 me 103.000 km origjinale Letra te gjitha te paguara Targa AA disqe alumini xhama pasqyra elektrike kondicioner cd player hapje mbyllje qendore bagazhier ABS SRS ESP…Te gjitha sherbimet e bera…Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike…. Cmimi—3200 Euro I diskutueshem ose nderrohet Cel-066 60 60 999-VDFClub---Viber—WhatsAp—Klodi -069 45 77 877

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Gazmend Trebeshina
Tel: 069 45 77 877
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin