ID e ofertes C1305
Oferta ka 1098 shikime
€3,600
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Beetle ,
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Volswagen Beetle , viti 2003 NAVIGACION SISTEM (ekran i madh) MP3 -Bluetoth me hapje dhe mbyllje te ekranit me pult dhe butonNafte , Manual , xhamat elektrik , Disje 15-tshe AluminiGoma Mischelin 90%Sendilje me ngroje , Airbag , Abs , Teper ekonomikeMakina ne gjendje perfekte motorrike dhe optikeTe gatshem per cdo lloj kontrolli nga ana juajE sapo ardhur nga gjermaniaCel. : 069 385 2222

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin