ID e ofertes C1260
Oferta ka 1185 shikime
€15,300
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Beetle ,
Prodhimi:
2011
Karburanti:
Hibride
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
29 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Cmimi:15300 euro Cel: 067 202 4991 Vw beetle viti 2014 me benzin+gaz motorri 2.5 sedilje lekure me ngrohje navi kart memorje fish per iphone lidhja me bluetooth hapje dhe ndezje me gisht 29000 mij kilometra disqe 18 tavan xhami

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin