ID e ofertes C122472
Oferta ka 1172 shikime
€5,600
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen , Portobagazh
Prodhimi:
2007
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet : VW Passat Karburanti : Nafte Viti 2007 Transmetuesi : Automatik Opsione te tjera: Klime, Radio 7CD, Sedilje me ngrohje , Xhama te zi, Sensor parkimi para dhe mbarap Cmimi : 5600 Euro

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin

abs, disqe alumini, klimë automatike, mp3, sensorë parkimi