ID e ofertes C64770
Oferta ka 991 shikime
€4,100
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen , Veturë
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Gri
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
180 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Volkswagen Passat viti 2003.motorr 1.9 diesel tdi -DI e kuqe.kambio manuale.tapiceri lekure.sedilje me ngohje.klima.antifurt.mbyllje qendrore.xhama elektrik.cd player.Disqe alumini 18ce.fener xeno.sherbime motorrike dhe xhenerike Te sapo kryera.dokumentacion Te rregullt.goma 80%.e gatshme per cfardolloj kontrrolli dhe prove..makina shitet per arsye mosperdorimi..cmimi eshte I diskutueshem.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin