ID e ofertes C126953
Oferta ka 297 shikime
€1,700 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen , Veturë
Prodhimi:
2001
Kilometrazhi:
184 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shes VW POLO 1.4 Benzinë Manuale. Me letra dhe kolaudim te prera deri ne shkurt 2024. Ne gjendje shume te mire.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin