ID e ofertes C30324
Oferta ka 1279 shikime
€3,300
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Toyota Yaris ,
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Kilometrazhi:
120 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

TOYOTA YARIS.1.4.D. Me dogan te paguar.. Te dhenat teknike Data e par e regjistrimit:12/07/2002 Kilometra te pershkruara:92527.klm. Motorri: Nafte,me zinxhir 4 pistona..shum ekonomike.. Me prove 30 litra nafte pershkruan 480 klm brenda Tiranes. Kamjo manuale 5 marshe Fuqija 44.kw(60. kf) Konsumi i kardurantit(i kombinuar)3.5/100 klm Konsumi i karburantit(urban):5.5. 100 klm Gomat:100 % te reja Disqe alumini Numri Dyerve:4/5 Numri:Vendeve 5 Ngjyr Gri metalizat.. Hapje qendrore me pult Dy celesa.. Kondicjoner Radjo cd Tempo mat.. Xhamat e par me komandim elektrik,bashke me pasqyrat Timon hidraulik Makina eshte ne gjendje te shkelqyer,me sherbime te kryera.Vaj dhe filtra te sapo nderruara.E gatshme per cdo lloj prove. Cmimi 3300 € i diskutushem.. Per me teper info Kontakt:0692834040

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin