ID e ofertes C28634
Oferta ka 2346 shikime
€2,300 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Toyota Yaris ,
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Kilometrazhi:
163 600 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shes Toyota Yaris me motor 1000 Benzine ,makina ka patur vetem nje pronare ,eshte shume ekonomike e paster dhe e mirembajtur ,nuk ka asnje gervishje si nga brenda po ashtu edhe nga jashte ,sapo ka ardhur me dogane te paguar ,Kondicioner ,pasqyra elektrike ,air bag etj Ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike ,do ta shikoni vete ,gati per cdo prove Cmimi 2300 euro i diskutueshem

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin