ID e ofertes C93862
Oferta ka 1848 shikime
€2,600
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Toyota Yaris ,
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
190 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

SHES TOYOTA YARIS ME DOGANE TE PAGUAR NE GJENDJE PERFEKTE MOTORIKE,MEKANIKE,XHENERIKE DHE ESTETIKE. ABS,SRS,ESP,KONDICIONER,DOPJO AIRBAG,GJENDJA E PERKRYER,TAPICERI SH.E MIRMBAJTUR,GOMA TE REJA. KOMANDA NE TIMON,XHAMA ELEKTRIK. Tel. : 0672165338

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregmakina
Tel: 0672165338
Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin