ID e ofertes C68525
Oferta ka 872 shikime
€6,200
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Toyota Yaris ,
Prodhimi:
2006
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E gjelbër
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
5 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Kamio automat tronik Motorri 1.4 nafte Klima dicital, navi, raio cd, KELES NDEZJE ME GISHT MBYLLJE DHE HAPJE ME CELES NE XHEP DISQE ALUMINI GOMA TE REJA DOGANE E PAGUAR ADRESA SHESHI SHQIPONJA LAPRAKE

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin