ID e ofertes C40353
Oferta ka 1464 shikime
€2,300 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Toyota Yaris ,
Prodhimi:
2000
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Kilometrazhi:
120 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

SHITET TOYOTA YARIS 1.0 BENZIN, VITI I PRODHIMIT 2000. MAKINA ESHTE E SAPO ARDHUR DHE ME DOGANE TE PAGUAR. MAKINA DISPONON KETO OPSIONE. - AIR BAG. - ABS. - KONDICIONER. - RADIO CD ORIGJINALE. - KOMPJUTER BORDI. - NAVIGATORE. - PASQYRA ELEKTRIKE. - HAPJE DHE MBYLLJE QENDRORE ( DY CELESA). - DISQE METALIKE. - GOMA TE REJA PER 4 STINET. MAKINA KA KONSUM TEPER EKONOMIK 4L/100KM DHE ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE ESTETIKE,MOTORIKE DHE XHENERIKE, E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE. CMIMI I DISKUTUESHEM - CEL 0692409202 / 0666004005

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin