ID e ofertes C30475
Oferta ka 1471 shikime
€2,600 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Toyota Yaris , Veturë
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
1400 cm³
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Blu
Nr dyerve:
3
Kilometrazhi:
157 250 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shes Toyota Yaris me motor 1.4 Nafte ,makina ka patur vetem nje pronare ,eshte shume ekonomike e paster dhe e mirembajtur ,nuk ka asnje gervishje si nga brenda po ashtu edhe nga jashte ,sapo ka ardhur dhe eshte me dogane te paguar ,disqe alumini ,4 goma te reja ,Kondicioner ,pasqyra elektrike ,air bag etj Ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike ,do ta shikoni vete ,gati per cdo prove Cmimi 2600 euro i diskutueshem Tel. : 0697347797

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

eraldimakine
Tel: 0697347797
Shqipëri, Lushnje

Informacion mbi mjetin

abs, dritare elektrike, kompjuter bordi, pasqyra elektrike, timon multifunksion, xhama elektrikë