ID e ofertes C102325
Oferta ka 983 shikime
€6,600 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Toyota RAV 4 ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
148 620 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shes TOYOTA RAV 4-4D-KLIMA-2.0 NAFTE -VITI PRODHIMIT 10-2004 MODEL 2005(MAKINA KA DALE NE RRUGE NE 2007) -4X4 OFF ROAD -148320 KM -Kambio MANUALE 5 MARSHE, -Ngjyrë ZEZE metalizato -TAPICERI LEKURE , -KLIMA DIGITALE BIZONE -TOYOTA RADIO-CD + KOMANDA TEK TIMONI, - 5 VENDE -4 xhama elektrike ( para dhe mbrapa elektrikë), -PASQYRA ELEKTRIKE & ANTI VERBUESE -Armrest (Mbështetëse Dore) midis sedileve para dhe mbrapa -8x Airbag(SRS), ABS, ESP( Sistem kundra rrëshqitjes) -5 PORTA -Timon hidraulik & TIMONI MUND TE ULET E NGREHET SIPAS DESHIRES PERSONIT & I VESHUR ME LEKURE -2 Çelësa , Mbyllje qëndrore me pult + Çelësa me Chip, -Sediljet e pasme të palosshme, -E mirëmbajtur si brënda edhe jashtë, -Disqe alumini 16 inches te Markes ``TOYOTA ``, Goma të sapovendosura(80%) - Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet, Dokumenta te rregullta Dogane e Paguar - E SAPOARDHUR ***********CMIMI I DISKUTUESHEM**************

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0693799939
Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin