ID e ofertes C69137
Oferta ka 856 shikime
€6,000 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Toyota RAV 4 , Fuoristradë
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
170 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]banialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Toyota Rav4 (4x4). Ngjyra: Gri (Metallizzata) Motorri: 2.000cc TDCI. Fuqia: 116 CV (86 KW). Karburanti: Nafte. Konsumi: 6,4L/100km. Kambio: Manuale Ajer i kondicionuar. Sistemi i frenimit: ABS. Antifurto (me telkomande). Xhama dhe pasqyra elektrike. Fenere kunder mjegulles. 2 Airbag. Kompjuter bordi. Radio cd player mp3 (original te Toyota) Ganxhe terheqje. Disqe te lidhur alumini. E targuar ne Shqiperi ne fund te dhjetor 2015 dhe me siguracion deri ne fund te dhejtor 2016. Makina eshte ne gjendje optimale. Cmimi: 6.000€ (i diskutueshem)

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin