ID e ofertes C2379
Oferta ka 4354 shikime
€14,500 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Toyota Land Cruiser ,
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Toyota Land Cruiser 3.0 Diesel Viti Prodhimit 2005 me 246.000 km origjinale nga fabrika Kamio manual xhama te zinj original navigator me prekje bagazhier cd player dvd tv tel timon elektrik dhe me ngrohje baxha xhami sedilje lekure me ngrohje sedilje me memory 5 celesa original hapje mbyllje qendrore 4x4 klima xhama pasqyra elektrike pilot automatic komando ne timon kompjuter bordi disqe alumini shkalle anesore. Te gjitha sherbimet e bera ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike … Cmimi-14.500 Euro I diskutueshem ose nderrohet. Cel-066 60 60 999-VDFClub---Viber—WhatsAp—Klodi -069 45 77 877 Tel-034 540 024

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin