ID e ofertes C70226
Oferta ka 2554 shikime
€8,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Toyota Land Cruiser , Fuoristradë
Prodhimi:
2000
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E gjelbër
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
180 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Toyota Land Cruiser Prado , Viti i prodhimit 2000 . Sallon mershin 3 serdile shtese ne bagazh Makina ka ekstra veshjet e pasqyrave inoks , shkallet anesore , shinat ne tavan . Kasetofon Pioner bashk me bagazhier (8 CD) ,Kondicioner , tavan kamosh shum i paster, Pasqyra elektrike dhe me palosje 4 xhamat elektrik Letrat te paguara deri ne 27 dhjetor 2016 Makines i jan bere te gjitha sherbimet ne cdo kohe dhe eshte e mbajtur me fanatizem . Makina eshte blere e re dhe e perdorur vetem nga nje pronar .

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Vlorë

Informacion mbi mjetin