ID e ofertes C28864
Oferta ka 2616 shikime
€16,500 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Toyota Land Cruiser , Fuoristradë
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E zezë
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Fuoristrade Toyota Land Cruiser 4x4, Me nafte, motor 3.0, kondicioner, 7 vende, viti 2005, dokumenta te sapo paguara, gjendje perfekte.E nderroj me apartament me hipotek ne tiran dhe shtoj 7000euro Cmimi 16500 euro i diskutueshem Ju mirepresim

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin