ID e ofertes C2385
Oferta ka 3886 shikime
€21,000 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Toyota Land Cruiser ,
Prodhimi:
2008
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Toyota Land Cruiser 3.0 Diesel Viti Prodhimit 18-10-2008 Kamio manual xhama te zinj original timon druri kamer parkimi navigator me prekje bagazhier cd player dvd tv tel timon elektrik dhe me ngrohje baxha xhami sedilje lekure bezhe me ngrohje sedilje me memory 2 celesa original hapje mbyllje qendrore 4x4 klima tronik sediljet mbrapa me levizje xhama pasqyra elektrike pilot automatic komando ne timon kompjuter bordi me 166.000 km origjinale nga fabrika 4 gomat e reja disqe alumini shkalle anesore ferrota vaj filtra te gjitha te sapo nderruara . Te gjitha sherbimet e bera ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike … Cmimi-21.000 Euro I diskutueshem ose nderrohet. Cel-066 60 60 999-VDFClub---Viber—WhatsAp—Klodi -069 45 77 877 Tel-034 540 024

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin