ID e ofertes C102903
Oferta ka 1920 shikime
* Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Toyota Land Cruiser ,
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
247 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Land Cruiser E blere me 0 km tek Toyota ne Itali pronar vetem une e mbajtur gjithmone ne garazh eshte perfekt si nga ana motorrike dhe xhenerike i gatshem per cdo lloj prove cmimi i negociushem. Cel. : 0694586032

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0694586032
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin