ID e ofertes C8085
Oferta ka 1596 shikime
€4,850
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Toyota Corolla ,
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
153 237 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: gri e erret Kamjo......: automatik Ftohja.....: Kondicioner KM.........: 153237 Me dogan të paguar. Motorin dhe kamion e ka ne gjendje perfekt. Xhenerikisht shumë mire.Disqe alumini goma të reja. Xhamat elektrike.Komando tek timoni. Okazion Tel. : 0684066444 Cel. : 0699855555

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin