ID e ofertes C8893
Oferta ka 2075 shikime
€3,800
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Toyota Aygo ,
Prodhimi:
2006
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Karburanti: Benzin Ngjyra.....: gri metalizato Kamjo......: manual Ftohja.....: Kondicioner Fuqia KW..: 55 KM.........: 120000 Toyota AYGO, makine shume ekonomike 4L/100km. Makine e paster dhe shume e mbajtur. ABS, CD PLAYER, MBYLLJE QENDRORE ME PULT, XHAMA ELEKTRIK, CDO OPSION QE DISPONON KJO LLOJ MAKINE. Me dogane te paguar! Cel. : 068 83 42 333

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

makina ne shitje
Tel: 068 83 42 333
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin