ID e ofertes C4586
Oferta ka 993 shikime
€2,200 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Toyota Avensis ,
Prodhimi:
1999
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Toyota Avensis 1.6 Benzine, Viti i prodhimit 1999, 256.000 Km , e perdorur vetem nga nje dore, me dokumenta dhe taksa te paguara deri ne Nentor 2015 Targa AA, kamio manual kondicioner xhama pasqyra elektrike Cd player ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike vetem ka disa gerrvishtje te vogla. Shitet Okazion 2200 Euro i diskutueshem Cel—069 44 00 305

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin