ID e ofertes C98768
Oferta ka 939 shikime
€2,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Suzuki Liana ,
Prodhimi:
2006
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
189 765 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

SUZUKI LIANA 1.4 NAFT.VITI 2006,KLIMATRONIK.PASQYRA DHE XHAMA ELEKTRIKE.MBYLLJE QENDRORE,NE GJENDJE SHUME TE MIR,E SAPO ARDHUR ME DOGAN(konsumi ne qytet 5.7lt ne rruge te gjat 4.6lt) tel 0694491400

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0694491400
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin