ID e ofertes C91765
Oferta ka 1048 shikime
€2,600
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Suzuki Liana ,
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
136 523 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

suzuki liana 1.4 nafte( ddis) viti 2005 e sapoardhur me dogane te paguar,me klima ,kompjuter bordi , mbyllje qendrore me pult, xhama dhe pasqyra elektrike, goma te reja me te gjitha sherbimet e kryera , gati per targa

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin