ID e ofertes C105164
Oferta ka 905 shikime
€9,700 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ssangyong Kyron ,
Prodhimi:
2009
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Ssangyong Kyron 2.4 Diesel , Viti Prodhimit Fundi 2009 , Makina eshte e sapo ardhur , pa perdorur fare ne Shqiperi , me dogan te paguar , kamio automatik , marsha ne timon , cd player , tv , dvd , kompjuter bordi , sallon lekure + elektrike + ngrohje , klima tronik , disqe alumini , gomat 90% te reja , hapje mbyllje qendrore , 2 celsa origjinal , xhama pasqyra elektrike , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike.. Cmimi--9700 Euro i diskutueshem ose nderrohet Cel--066 60 60 999--Viber--WhatsApp--KLODI Cel--069 45 77 877

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin