ID e ofertes C3437
Oferta ka 1561 shikime
€3,300
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Smart ForTwo , Veturë
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Benzinë
Motorri:
700 cm³
Transmisioni:
Automatike
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Smart Fortwo 700 benzin kabrio look brabus i sapo ardhur,viti i prodhimit 2006,kambio automatike,kondicioner,abs,airbag,cd player,drita kseno+led,xhama me refleks blu,4 goma te reja Michelin,marmita sportive me zhurm,impjant muzike.Makina eshte me te gjitha sherbimet e sapo bera dhe me tgjitha dokumentat e paguara deri ne mars te 2016. Cmimi 3.300 euro ose nderrohet Cel: 0693222241

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Gazmend Trebeshina
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin