ID e ofertes C102945
Oferta ka 1052 shikime
€6,500 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Smart ForTwo , Veturë
Prodhimi:
2012
Karburanti:
Benzinë
Motorri:
1000 cm³
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E kuqe
Nr dyerve:
2/3
Kilometrazhi:
70 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Smart ForTwo, Viti 2012 me 7.0000 km origjinale. Motorr 1.000 cm benzine, Eco drive me start/stop, Kambjo automatike, Fenere kseno, Led te integruar, Disqe alumini, Kater goma + disqe rezerve, Telefon + navigator + kompjuter bordi me prekje te integruar touch screen, me klima. Servis total nga Daimler ne Gjermani ne 62.000 km.Ne gjendje perfekte brenda dhe jashte... 6500 i diskutueshem

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, airbag anësore, bluetooth & usb, disqe alumini, drita mjegulle, esp, kompjuter bordi, sistem alarmi