ID e ofertes C98814
Oferta ka 1464 shikime
€2,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Smart ForTwo ,
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
78 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, dokumenta te paguara, abs esp etj Jam i gatshem per cfaredolloj prove kontrolli nga ana juaj.. http://www.facebook.com/Auto-Mix-Tirana Cel. : 0695500905

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0695500905
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin