ID e ofertes C96018
Oferta ka 1397 shikime
€5,800
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Smart ForTwo ,
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
95 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Smart for two 1000 cc benzin viti prodhimit korrik 2007 automatik klima tavan xhami panoramik xhama elektrik mbyllje me pult fener me lupa disqe alumini me Goma te reja faj filtra te sapo ndrruara serviset jan me fatura te bera ke mercedezi ne Franc makina e sapo ardh nga Franca dhe me dogan te paguar me vler 900 eu makina ka 112 mi kilometra origjinale makina eshte perfekte si nga ana mekanike ashtu dhe vizuale cmimi 5200eu te interesuarit kontakt ne Nr 0694250044 ose viper dhe watsup vendodhja Tiran me ndrrim makina ka cmim 5800 eu targa siguracjon te paguara me dt 06/04/2016

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0694250044
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin