ID e ofertes C29423
Oferta ka 1336 shikime
€5,700
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Smart ForTwo ,
Prodhimi:
2008
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E bardhë
Kilometrazhi:
87 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Makina tip Smart fortwo. Viti 2008,Tavan xhami,disqe alumini,me marshe dhe te timoni, Motorri 800 nafte, 33kw, 87.000 Km Cmimi 5700 € i padiskutueshem Kontakt kush eshte vertet i interesuar...00355 692075005

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin