ID e ofertes C26807
Oferta ka 1286 shikime
€2,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Smart ForTwo ,
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Metalike
Kilometrazhi:
85 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

okazion smart for two 600 cc benzin kamje automatike tavan xhami panoramik kondicjoner funksional xhama elektrik mbyllje me pult disqe alumini me servise te sapo bera vaj filtra dhe ferrota para 2 ditve makina ka 4 muaj ne shqiperi dhe e perdorur ne qytet vetem nga nje femer cmimi 2500 eu nr kontakti 0694250044

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin