ID e ofertes C1164
Oferta ka 1184 shikime
€3,290
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Smart ForFour ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

OKAZION SHES SMART FOUR FOR 1.1 BENXINE FUND VITI 2004 I SAPO ARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR ME TVSH DHE ESHTE GATI PER TU TARGUAR MAKINA ESHTE NE SUPER GJENDJE DUKE FILLUAR NGJYRA JESHILE+GRI ME TAVAN PANORAMIK SUPER EKONOMIKE KAMIO MANUALE ME 4 GOMA TE REJA TE SAPO VENA ME DISQJE 14 INC ME MBYLLJE QENDRORE ORIGJINALE ME KOMPJUTER BOARD AIRBAG-ABIES-RADIO CD PLAYR-DY XHAMAT E PARE ELEKTRONIKE SHUME EKONOMIKE 3.8 L PER 100 KM PERSHKON-TAPICERIA ESHTE SHUME E PASTER DHE LLAMARINA PO ASHTU MAKINA ESHTE NE SUPER GJENDJE SI NGA ANA MEKANIKE DHE XHENERIKE DISPONOJ NGA ANA JUAJ CDO LLOJ KONTROLLI TE MEKANIKU JUAJ ME I BESUAR CMIMI ESHTE 3290 EURO PAK I DISKUTUSHEM PER ME SHUME INFO KONTAKTO NE NR 0689045506-0696333033 JU FALEMINDERIT

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin