ID e ofertes C34505
Oferta ka 1146 shikime
€3,700
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Smart ForFour ,
Prodhimi:
2006
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E zezë
Kilometrazhi:
130 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Makina eshte shume e bukur per serine e vet sapo ka ardhur dhe eshte ne gjendje shume te mire . Cmimi eshte 3700 euro. Eshte e zeze me kater porta nafte eshte me dogane. 0674409247

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin