ID e ofertes C31244
Oferta ka 1483 shikime
€2,900
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Smart ForFour ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
10 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Smart ForFour PASION Tavan panoramik Te dhenat teknike Data e par e regjistrimit:12/12/2004 Kilometra te pershkruara:156278.klm... Motorri:Benzin.me zinzhir.me 3 pistona..shum ekonomike..Me prove 27 litra benzin ne rruge te gjate,dhe me kondicjoner ne pune. Ka ber 505 klm....!!! Kamjo manuale 5 marshe Fuqija 55.kw(75. kf) Konsumi i kardurantit(i kombinuar)4.5/100 klm Konsumi i karburantit(urban):5.5. 100 klm Gomat:100 % te reja Numri Dyerve:4/5 Numri:Vendeve 5 Ngjyr e zeze me gri metalizate Hapje qendrore me pult Kondicjoner Radjo cd Xhamat e par me komandim elektrik.. Timon hidraulik Makina eshte ne gjendje te shkelqyer.Me targa te reja dhe me te gjitha letrat te prera per nje vit.D.22/08/2015 dhe qe perfundojne me D.21/08/016 Me sherbime te kryera. Vaj filtra,tamburo,ferrota te reja.Bateri te re.E gatshme per cdo lloj prove... Cmimi 2900. Euro i pa diskutushem.. Per me teper info Kontakt:0692834040

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin