ID e ofertes C117863
Oferta ka 4119 shikime
€2,200 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Smart , Veturë
Prodhimi:
2002
Kilometrazhi:
80 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Smart 600cc , viti 2002, 80.000 Km, kambio automatike+tronic, sherbime te kryera! Siguracion, taksa dhe kolaudim te paguara deri Nentor 2018!!! Panoramike me tavan xhami!Superekonomike me klima, xhama elektrike, ABS ESP, cmimi 2200 euro.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

Çelës me chip, disqe alumini, drita mjegulle, dritare elektrike, esp, klimë manuale, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore, mbyllje qëndrore e dyerve, radio/cd, xhama elektrikë