ID e ofertes C1197
Oferta ka 1468 shikime
€11,000 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Skoda Yeti ,
Prodhimi:
2012
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
48 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

2012 Skoda Yeti automatike 4 Dyer 5 Pasagjere Automatike 7 Marshe Dritare Elektrike Pasqyra Elektrike Radio/CD/MP3 2 Celesa me Pult dhe te gjitha Dokumentet 11000 Euro (diskutueshem) Cel. : 0694022000

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin