ID e ofertes C111242
Oferta ka 2121 shikime
€4,150
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Skoda Roomster ,
Prodhimi:
2009
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
180 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Skoda Roomster 1.4 TDI kambio manuale viti 2009 180000 km ngjyra kuqe me te zeze Clima, ABS·Airbag për shoferin dhe pasagjerin Mbyllje me pult, Xhamat e pare elektrike Pasqyrat elektrike Sistem park asisst Cel. : 0684048002

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0684048002
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin