ID e ofertes C103162
Oferta ka 1085 shikime
€4,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Skoda Roomster ,
Prodhimi:
2009
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
180 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

.Cilindrata: 1.4 Naftë .Viti i prodhimit: 2009 .Kambio: manuale .Konsum minimal brenda dhe jashte qytetit .Opsionet : ·Sistem frenimi ABS ·Airbag për shoferin dhe pasagjerin ·Mbyllje me pult ·Xhamat e pare elektrik ·Pasqyrat elektrike -Sensor parkimi Makina eshte ne gjendje te mire Çmimi 4500 euro Cel. : 0684048002

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0684048002
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin