ID e ofertes C64084
Oferta ka 1207 shikime
€4,800 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Skoda Roomster , Veturë
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
65 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Skoda roomster benzine 2007. Kambio automatike. Nje pronar, blere te te porche albania me 0 km. 68.000 kilometra te kryera. Sensor parkimi, zinxhira bore, me liber sherbimesh te plotesuar rregullisht. The gjitha mirembajtjet te kryera ne kohe tek art sevis. Gjendje e perkryer. Siguracion dhe kasko deri ne janar te 2017. E gatshme per cdo lloj prove . Cmimi: 4800 € i dikutushem

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin