ID e ofertes C38656
Oferta ka 849 shikime
€2,400
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Skoda Octavia ,
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Kilometrazhi:
140 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

skoda oktavia viti 2001 motorr 1.9 tdi (vetem i e kuqe ,motorr volksvagen ) e sapoardhur me dogane te paguar me climatronic ,xhama dhe pasqyra elektrike,mbyllje qendrore,2 celsa, bagaxhier me 6 cd, goma te reja , vaj + filtra .rrip motorri , pomp uji te sapo nderruara gati per targa

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin