ID e ofertes C98472
Oferta ka 936 shikime
€5,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Skoda Octavia ,
Prodhimi:
2009
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
126 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shes, Skoda Octavia Tour 1.9 tdi, viti prodhimit Dhjetor 2009 (blere ne koncesionar), 126,000 km, konsum ekonomik 4,5 l/100km, ABS, Immobiliser, airbag (shofer, pasagjer), xhama dhe pasqyra elektrike. Mjeti eshte ne gjendje shume te mire, te gjitha sherbimet dhe serviset kryer rregullisht (liber servisi), goma te reja, taksat, kolaudim dhe siguracion paguar deri ne Prill 2017. Cel. : 0692095751

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0692095751
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin