ID e ofertes C126261
Oferta ka 643 shikime
* Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Skoda Octavia , Portobagazh
Prodhimi:
2006
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
1900 cm³
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Nr dyerve:
5
Kilometrazhi:
290 058 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet ose nderrohet me AUTOMAT. Diezel,1.9, viti prodhimit 07/ 2006. Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Shume ekonomike. Makines i eshte bere servis total. Kit freksioni+volant (LUK) 73.000all. Kit rrip faze + pomp uji (INA)23.000all. EGR origjinale e skodes 200€. Servisi i fundit i kryer ne Prishtine, servis Europa, me vlere 550€(Pasqyruar me fature per te gjitha pjeset e nderruara, gusht 2021), te gjitha xheneriket perfshire edhe 2 amortizatoret e pasem. Ndricim full Led, Led/BiLed. Bateri e re. Makinen mund ta kontrolloni ku te doni. Letrat e paguara deri ne gusht 2022, kolaudimi deri ne gusht 2023. Shitet ose Nderrohet me makine me kamio automatike. Cel. 0692304629. Whats app + Viber.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, airbag anësore, Çelës me chip, disqe celiku, drita mjegulle, dritare elektrike, esp, gomë rezervë, immobiliezer, klimatizator, klimë automatike, kompjuter bordi, mbështetëse krahu, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore, mbyllje qëndrore e dyerve, mp3, pasqyra elektrike, pasqyra të palosshme, radio/cd, sensorë parkimi, timon lëkure, xhama elektrikë