ID e ofertes C104655
Oferta ka 1375 shikime
€5,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Skoda Octavia ,
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
137 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Karburanti: DiezelNgjyra.....: kafeKamjo......: manualFtohja.....: KlimaFuqia KW..: 110KM.........: 137000 SHES SKODA OCTAVIA VITI 2005 MOTOR 2.0 TDI I ME TE KUQE.OPSIONE; KLIMA, XENON, SENSOR PARKIMI, SENSOR SHIU DHE DRITASH, PILOT AUTOMATIK, KOMANDA NE TIMON,2CELSA ME PULT, 6+1MARSHE,DISQE ALUMINI ME 4 GOMA TE REJA ETJ. ME DOGANE DHE TARGA TE PAGUARA NE DATE 02/04/2016 CMIMI 5500 EURO Tel. : 0683944449

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0683944449
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin